Цікавою вийшла гра в Ужгороді. Команди билися не жаліючи ні власних сил, ні ніг суперника. Металіст знову продемнострував, що ця команда ще дуже далека від своїх єврокубкових подвигів, проте всьому свій час. Господарі ж, певно, показали максимум зі своїх можливостей на даному етапі.
Команди розпочали з місця в кар'єр.

Вже на другій хвилині Едмар з вигідної позиції не потрапив у рамку воріт. Партнера на ударну позицію вивів фін Єрьоменко, який складається враження, поступово стає повноправним господарем гри Металіста в центрі поля. Дивно, але після не реалізованого моменту, харків'яни зупинилися, можливо, не очікуючи яскравої гри від суперника. В періоді з 3-ї по 18-у хвилини закарпатці створили чотири не поганих моменти біля воріт Горяїнова. Найреальніший момент не реалізував Козоріз, на заваді якого став капітан харків'ян Горяївнов. Дирижував атаками Ужгорода аргентинський хав Гомес, який відразу став улюбленцем місцевої торсиди. Лише до середини тайму гості почали нагадувати хто фаворит даного протистояння. При цьому, матч проходив на не поганих швидкостях.

Перший реальний гольовий момент підопічні Маркевича не реалізували на 40-й хвилині, коли Лисенко після пасу того ж Єрьоменка вискочив сам-на-сам з Бабенком, але воротар ужгородців свою команду врятував. Загалом, протягом першого тайму у Бабенка було мало роботи. Гра Металіста як дві каплі води нагадувала гостьовий матч з Рієкою.

Ситуація змінилася у другому таймі. Активності атак гостей додав аргентинець Фредес, який зайняв не звичне місце в центрі поля, а на фланзі нападу, замінивши сербського українця Марко. Та й ще господарі почали не по-дитячому обрізатися на свої половині поля. Особливо в цьому "відзначався" капітан Платонов. На 57-й хвилині серія от таких помилок призвела до втрати м'яча метрів за 30 до воріт Бабенка, чим досвідчені гості люб'язно скористалися. Едмар вивів Лисенка на побачення з кіпером Закарпаття, і форвард на цей раз не схибив. Прикро, але фатальну помилку припустився ветеран Чижевський, який в цілому несподівано з'явився в основі, і грою захисту керував чітко.

Після голу гра дещо заспокоїлася. Металіст почав грати на утримання здобутої переваги, не забуваючи контрактувати. Однак, на 71-й хвилині гостям відверто пощастило. Герой Ужгороду Гомес красивим обвідним ударом з правого кута бив зряче в дальню «шістку», однак Горяїнов Металіст вкотре виручив. Згодом, ще одний дебютант Закарпаття Ситник філігранно вивів єдиного форварда господарів Рижих на удар. Знову Горяїнов!

Заключні десять хвилин гри пройшли вже за сценарієм гостей. Фредес і Обрадовіч не реалізували хороші моменти по черзі, при чому в першому епізоді аргентинцю завадив забити перший гол в Україні Чижевський, винісши м'яч з порожніх воріт. Коли арбітр матчу вже поглядав на власний секундомір, Єрьоменко пасом на Зезе обрізав весь захист господарів, і Венанс свій шанс не змарнував! 0:2 – приємна за рахунком, але важка за грою перемога Харкова.

Олександр Сабадош (Ужгород), спеціально для Football.ua

Закарпатье – Металлист 0-2
Голы: Лысенко, 57, Зезе, 90+1

Закарпатье: Бабенко - 6, Болохан - 6 (Ильчишин, 69 - 5,5), Чижевский - 5,5, Донец - 6, Кучис - 6, Браила - 6 (Микуляк, 69 - 5,5), Козориз 6, Платонов - 5 (Сытник, 62 - 5,5), Артеменко - 6, Гомес - 6,5, Рыжих - 5

Металлист: Горяинов - 6,5, Майдана - 5,5, Обрадович - 6, Папа Гуйе - 6,5, Пшеничных - 5,5, Эдмар - 6,5, Валяев - 6 (Зезе, 53 - 6), Еременко - 6,5, Лысенко - 6 (Шелаев, 78 - 6), Олейник - 6, Девич - 5 (Фредес, 46 - 6)

Предупреждения: Рыжих, Артеменко, Болохан – Эдмар, Лысенко