НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Говерла-Закарпаття - Севастополь 1:0. Говерла-Закарпаття піднімається вверх ###

ФК «Говерла-Закарпаття» - ПФК «Севастополь» - 1:0

Гол: Олег Міщенко, 13

Попередження: Міщенко 72 - Дуляй 18

ФК «Говерла-Закарпаття»: Надь (к/к), Єлісєєв, Райчевіч, Комарницький, Гиблаюк – Нудний, Щедраков, Трухін, Печенкін (Джакобія, 63), Кучеренко (Свиридов,58) – Міщенко (Ситник, 89).

Запасні: Лютнянський, Вайда, Мелікян, Невуче.

Тренер – Олександр Севідов

ПФК «Севастополь»: Литовка, Шандрук, Дуляй (Алозі,65), Жабокрицький (Чепурненко,64), Шевчук (Войнаровський,84), Левандовскі (к/к), Крамар, Воронін, Танчик (Мачуленко,75), Гвініанідзе, Скоба.

Запасні: Сокоренко, Шевелюхін, Бурлін

Тренер – Олександр Рябоконь

Ужгородці вдало стартували у новому сезоні, здобувши першу в історії протистоянь з кіровоградською «Зіркою», перемогу на виїзді. Вдома ж на «Говерлу-Закарпаття» чекав непростий матч з головним претендентом на підвищення у класі – ПФК «Севастополь». Можливо, нова назва команди у честь найвищої вершини України позитивно впливає на ужгородський колектив і в команди спостерігається очевидний ріст угору.

Перед матчем пройшло урочисте відкриття нового сезону в Ужгороді, капітани команд під звуки гімну підняли державний прапор.

Щодо позицій на полі, то коуч закарпатців О. Севідов більше наситив центр поля, виставивши одразу трьох гравців у цю частину – Райчевіча, Нудного та Кучеренка, по краях діяли Печенкін та Трухін, в обороні – Щедраков, Єлісєєв, Гибалюк та Комарницький. Попереду – один Міщенко. У рамці місце зайняв Олександр Надь, який одягнув капітанську пов’язку.

Гості теж вирішили не форсувати події і вийшли на гру з єдиним номінальним нападником – Шевчуком, якому активно допомагали Скоба, Танчик та Крамар, цементував у центрі гру півзахисників досвідчений Дуляй та Жабокрицький. В обороні ж кримчан грали Левандовскі, Шандрук, Гвініанідзе та Воронін. На останньому рубежі – Литовка.

Слід відмітити, що закарпатці вдруге в історії приймають у рідних стінах севастопольців, першого разу господарі обіграли ПФК «Севастополь» з сухим рахунком – 2:0.

Початок гри був за севастопольцями, які зважаючи на свій статус екс-прем’єрлігівської команди, одразу ж намагалися заволодіти ініціативою і розпочали шукати шляхи до воріт капітана «Говерли-Закарпаття». Але вийти на ударну позицію гостям не давали впевнені дії оборонців закарпатської команди.

На 8 хвилині в повітряній дуелі в центрі поля головами зіштовхнулися Печенкін з Вороніним. Обидвом довелося надавати меддопомогу. Слава Богу, обійшлося без травм. А на 13 хвилині поєдинку господарі забили. Нудний у центрі поля перехопив м’яч, обійшов на швидкості гравця севастопольців і віддав вивірену передачу на Олега Міщенка, останній змістився в штрафний майданчик і пробив з-під захисника у дальній кут. Литовка не зміг парирувати постріл нападника «Говерли». 1:0.

Через 9 хвилин вже Надь демонструє свою майстерність один за одним бере два удари. Спочатку Жабокрицький перевірив голкіпера ужгородців, а після відскоку знову пробивали «моряки». Вдруге Надь бере м’яч намертво.

На 35 хвилині непогану атаку правим флангом організували господарі. З правої сторони слідує подача на протилежний кут, де набігає Нудний, Сергій першим дотиком приймає м’яч, а наступним - пробиває поруч зі стійкою. Через 5 хвилин вже Трухін зліва подає в район воротарського майданчика на Печенкіна. Однак, на мить випередив Левандовскі, який вибиває м’яч на кутовий.

До кінця тайму якихось особливих загострень не відбулося.

Друга половина гри в переважній більшості проходила на половині поля господарів, які вміло оборонялися і гостро контратакували. На 52 хвилині небезпечно виконував штрафний удар Левандовскі. Спочатку Надь відбив, але на підборі першими знову гості, та другий постріл севастопольців заблокували захисники. На 72 хвилині реальну нагоду збільшити результат втратили господарі, свіжий Свиридов, пройшов по правому флангу і віддав на Трухіна, який зумів вирватися від опікуна і з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт.

На 86 хвилині верхову передачу з центра поля головою переправляє на набігаючого Свиридова Лаша Джакобія, Платон пробиває, однак Литовка вміло зблизився і блокує постріл півзахисника «Говерли-Закарпаття». У відповідь гості намагалися зрівняти рахунок зі стандартів - знову з небезпечної дистанції штрафний виконував Левандовскі, влучив у стійку, а за хвилину до завершення гри кутовий замикав Алозі, поруч зі стійкою.

В додані арбітром п’ять компенсованих хвилин команди просто дограли матч.