«Зірка»: Ситников, Порошин (Андрухов,64), Пінчук, Скляр (к/к), Батальський (Осадчий, 76), Самойленко (Смалько,68), Шибко, Бурдіян, Чорномаз, Бочкур (Давидов, 84), Крижанівський.

Асистенти арбітра – Юрій Карп’як, Володимир Луцький.

7 - У ствір воріт – 0

7 - Кутові – 2

1 - Офсайди – 1

Попередження – Бурдіян, 54- Скляр, 86.

Після поразки на виїзді в Молодіжному ужгородцям необхідно було здобувати в рідних стінах три очки, щоб втримати очковий гандикап від найближчих переслідувачів. Склад команди Севідов вибудував за звичною схемою. На воротах капітан Надь, в обороні – Щедраков, Єлісєєв, Гібалюк, Мелікян, центральна зона – Райчевіч, Свиридов, Нудний, по краях – Трухін з Міщенком. Попереду єдиний номінальний форвард Лаша Джакобія.

Кіровоградці вибрали захисну схему гри. На воротах Ситников. У захисті – Пінчук, Бурдіян, Бочкур та Шибко. Лінію півзахисту склали: Скляр, Чорномаз, Самойленко, Порошин та Батальський. Попереду – Крижанівський.

Господарі розпочали матч досить активно і вже на 4 хвилині гри змарнували хорошу нагоду для взяття воріт. З лінії карного майданчика передачу у правому куті на хід отримує Єлісєєв, який підключився до атаки, Євген зближується до лицевої лінії і прострілює вздовж лінії воріт. На жаль, Міщенко не розрахував і банально пробіг швидше ніж м’яч долетів до його позиції. Далі гра трохи заспокоїлась і змістилася в центр поля. Закарпатці активно діяли через фланги, особливо відзначилася зв’язка Мелікян – Трухін, яка постійно «тероризувала» оборонців «Зірки».

На 20-й хвилині кутовий у виконанні господарів завершився серією з трьох ударів, два з них заблокували «зіркові» захисники, а втретє Щедраков відправив м’яч зависоко над перекладиною.

На 22-й хвилині відповіли гості. Кутовий ударом зльоту завершував Самойленко, якого призабули в центрі карного майданчика захисники «Говерли», м’яч пролетів у сантиметрах від перекладини.

На 33-й хвилині атаку ударом з середньої відстані завершував Свиридов, знову оборонець в підкаті блокує постріл Платона, і м’яч легко зрикошетив до рук Ситникова.

Вже наприкінці тайму Надь ударом з рук відправляє в атаку Міщенка, Олег приймає м’яч на краю штрафного, фінтом під себе обходить захисника і пробиває в ближній верхній кут – Ситников демонструє свою майстерність і переводить м’яч на кутовий.

Друга половина гри розпочинається з небезпечної атаки ужгородців. Подачу з кутового виносять захисники «Зірки», на підборі першим встигає Джакобія, який протягнув м’яч повз оборонців до воротарського майданчика і практично впритул розстрілював кіпера «Зірки», але Ситников і далі непробивний. На 49-й хвилині Свиридов знову відправляє Джакобію по краю штрафного на рандеву з воротарем кіровоградців, але грузинський нападник трохи замешкався з прийомом і цього достатньо було для оборонця гостей, який з-під ніг Лаші вибиває м’яч на кутовий.

На 61-й хвилині гості порушили правила на підступах до власного штрафного. Мелікян навішує, в районі одинадцятиметрової позначки другий поверх виграє Єлісєєв, скидує у воротарський майданчик, де на м’яч чатував Джакобія. З третьої спроби Лаша «розстрілює» володіння Ситникова.

Не встигли гості оговтатися від голу як їм вдруге довелося розпочинати гру з центра поля. З центральної зони атаку господарів розпочав Райчевіч, Мірко вивіреною передачею відправляє по краю в прорив Трухіна, Дмитро увірвався в штрафну лівим краєм другим дотиком переводить м’яч на протилежний кут воротарського майданчика, де елегантно в кут кіровоградських воріт «сферу» вкладає Джакобія.

Решту ігрового часу господарі вміло «сушили» гру. Севідов випустив на поле свіжих футболістів. Нарешті, після тривалої паузи наприкінці зустрічі на поле вийшов і улюбленець місцевої публіки Чарлес Невуче.

А що ж гості? Кіровоградці грали так, як їм дозволили господарі – без загострень та тривалого контролю м’яча.

Тож, 2:0 і «Говерла-Закарпаття»здобуває чергові залікові бали.

Післяматчева прес-конференція:

Ігор Жабченко:

- Ми намагалися грати від оборони, наситити центр поля, перекрити фланги, тому що знали, що у вас кваліфікована команда з хорошим підбором футболістів. У першій половині гри нам це вдалося. На жаль, наша «ахілесова п’ята» - це стандарти поблизу власних воріт. Як наслідок, потім пропустили ще й другий м’яч. Нам важко поки на рівних змагатися з такими командами як «Говерла-Закарпаття».

- Які завдання стоять перед «Зіркою» на цей сезон ?

- За великим рахунком відколи почав працювати в команді ми двічі поступилися – «Металургу» і вашій команді. А у всіх інших матчах гра була рівною, правда, реалізація у нас трохи «кульгає». А сьогодні, взагалі у нападі зіграло беззубо, хоча могли піймати закарпатців на контратаках. Ще раз повторюся клас гравців поки не дозволяє нам вирішувати ті завдання, які ми б хотіли досягти на футбольному полі. А взагалі, то хочеться підійти поближче до чільної десятки в турнірній таблиці.

- У вас нещодавно змінився власник, щось змінилося в клубі від цього?

- Думаю, на ситуацію в клубі це вплине позитивно, найперше в фінансовому плані. У нас з’являться зовсім інші футболісти, будемо підсилюватися.

Олександр Севідов:

- Дуже важкий матч, як в принципі, і всі інші наші останні поєдинки. «Зірка» грамотно захищалася, перебороти таку насичену оборону було нелегко. Хоча, все ж, змарнували кілька хороших гольових моменти.

Подякував хлопцям за самовіддачу на полі, привітав їх з перемогою. Нам дуже важко даються очки, відверто зазначу, що починаємо «підсідати», тому що основне ядро з 12-13 гравців тягнуть на собі всі матчі. Тим не менш, ці завершальні три тури мусимо допрацювати, адже замість них цю роботу не виконає ніхто.