НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Олександрія - Закарпаття 1:0 ###

ПФК «Олександрія»: Паньків, Чередніченко, Казанюк (к/к), Довгий (Гітченко,75), Іващенко ( Фурта, 58), Зейналов (Грибанов, 86), Кременчуцький, Запорожан, Шупік ( Кабанов, 69), Ксьонз (Мельник, 80), Сидоренко.

«Закарпаття»: Бабенко (к/к ), Бойко, Лень, Комарницький (Штурко), Леандро, Гібалюк, Райчевич, Артюх (Нойок, 87), Свиридов ( Лисицин, 74), Микуляк (Бобаль, 67), Невуче.

Гол: Є.Шупік, 60.

Попередження: В.Комарницький, 20, М.Гібалюк, 53. І.Чередніченко, 73.

Перший матч - перша перемога господарів. З чим і вітаємо ПФК «Олександрія», який в першому турі 20- ї національної Першості з футболу серед команд Першої ліги переміг невдаху Прем`єр-ліги ужгородське «Закарпаття».

А починалася гра досить обережно з боку господарів. До 7-ї хвилини йшла позиційна гра в центрі поля з деякою перевагою гостей – закарпатців. Є.Шупік міг забити гол, якби м’яч від його удару не влучив у стійку воріт. І на цьому перша половина тайму пройшла в територіальній перевазі ужгородців - вони частіше перетинали нашу половину поля, але особливої загрози не створили нашому чатовому Юрку Паньківу. Вже на 21- й хвилині Валерій Іващенко міг відзначитися результативно, якби його ефектний удар в стрибку через себе влучив у ворота суперника. Друга половина тайму дещо вирівнялася. Господарі призвичаїлись до гри та манери закарпатців: довгі діагональні передачі, довгі навіси в район нашої штрафної ліквідовувалися швидко збоку нашого захисту. Непогане враження склалося від гри новобранця команди Олексія Довгого, який успішно діяв в центрі поля.

Перша хвилина другого тайму могла виявитися гольовою, якби після двох ударів по черзі В. Іващенка та О.Казанюка у штрафній гостей, суперник двічі не ліг під потужні удари у виконанні наших гравців.

В. Шаран робить вдалу заміну, В.Іващенка змінює ще один новачок команди Юрій Фурта, який через дві хвилини став , вважаю, співавтором переможного голу. Він віддав вдалий пас на Запорожана, який з флангу зробив зрячий навіс на штрафну суперника. Є.Шупік головою пробиває, голкіпер відбиває на перекладину, Євген вдруге головою пробиває в сітку шкіряного – 1:0! Наші повели в рахунку! Злива радісних вигуків заполонила чашу стадіону. Уболівальник віддячив щирими оплесками гравців. Після голу В.Шаран робить знову заміни – вводить на поле А.Гітченка та Т.Кабанова. Слід віддати належне, що всі заміни були вдалими. Новобранці справилися зі своїми завданнями, які їм поставив головний тренер нашої команди. Зокрема, Т.Кабанов діяв досить упевнено на лінії атак, чим завдавав захисникам гостей великі незручності.

Усі старання та намагання цього дня відзначитися голом не принесли П.Ксьонзу бажаного успіху. Добре, вдало, розумно діяв на полі невгамовний «технар» Р.Зейналов, який віддав всі свої сили і вміння на полі на вівтар перемоги. Вийшовши на заміну, І.Мельник почав «розривати» фланг на якому діяв Леандро. Ігор повністю переграв легіонера.

Гості могли реально зрівняти рахунок на 86-й хв., та Ю.Паньків майстерно в стрибку перевів шкіряного на кутовий. Гра підійшла до завершення. Не було сплеску навальних атак з боку гостей – видно було, що вони втомилися. Фінальний свисток арбітра в полі, який добавив до основного часу 3 хвилини, засвідчив – сильніші олександрійці. Вони більше бажали перемогти, і перемога прийшла.

Прес- конференція

І. Гамула, головний тренер «Закарпаття»: «Вітаю олександрійцв з перемогою. Грали дві по класу команди, тільки «Олександрія» першою забила, бо бажала перемоги. З чим і вітаю команду. Здивований умовами, я вперше в Олександрії. Поле, стадіон, люди… Бачу, що тут люблять футбол, віддають йому належне. А так на полі йшла боротьба. Ми не забили, тому і програли. Команду треба готувати не за кілька днів, коли в тебе 20 новачків, а потім до них приєднуються інші. За кілька днів дуже важко укомплектувати гарну команду.

В.Шаран: « Мені в душі було легко грати проти «Закарпаття», бо свого часу я тренував цю команду. Тому мені хотілося перемогти її.

(І.Гамула не буде Гамулою, щоб не вставити своє гостреньке слівце – «Даремно», - на адресу В.Шарана, - авт.). Спека була однаковою для обох команд. У перерві я сказав хлопцям, що вони повинні виконати завдання – проявити чоловічий характер – перемогти. Я бачив їх очі. Вони були готові до перемоги. Я радий, що перемогли «Закарпаття». Задоволений, що новобранці, які вийшли на поле, не зіпсували загальну картину гри, а, навпаки, загострили гру, яка і принесла потрібний результат. Сьогодні стоїть дилема чи відразу вводити нових гравців, чи потихеньку – дозовано. Дякую М.М.Лавренка, який допоміг нам укомплектувати команду новими гравцями. Усі старалися сьогодні на полі – молодці! Ця гра одного голу, який був забитий нашими гравцями в добре розіграній комбінації.