НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Закарпаття - Геліос 1:0. Закарпаття укріплює свої позиції ###

Закарпаття 1:0 Геліос
Бундаш 2
Бабенко, Чижевський, Данаєв (Моргунов 46), Козоріз (Корнутяк 64), Єсін, Кополовець, Дано (Пилип 90), Постолатьєв (Бурий 74), Браіла, Подробаха (Нестерук 66), Бундаш   Качоренко, Тарасенко (Ремезовський 83), Аніщенко, Лебединець, Волошин, Сизихін, Беспалов (Бойко 87), Запояска, Данченко (Зелді 67), Горкун (Помазанов 71), Фененко (Коваленко 80)
Попередження:Данаєв 11, Браіла 39   Попередження: Аніщенко 13, Горкун 3, Запояска 89.

Важко сказати в якому стані приїхали футболісти команди „Геліос” після тривалої подорожі на старенькому автобусі із Харкова. Можна тільки поспівчувати гравцям, які після такої дороги мали ще відіграти 2 тайма на полі.

Сьогоднішній поєдинок був одним із центральних матчів першої ліги в 12-му турі, адже „Закарпаття” з 23 очками посідало 2-ге місце, а харківський „Геліос” із 20 очками 4-те місце. Так, що як кажуть це була „битва” за 6 очок.

„Закарпаття” підійшло до поєдинку з рядом проблем. Добрайе, Маліцький травмовані і важко сказати коли вони зможуть приступити до тренувань. Єсін тривалий час не тренувався через хворобу, а Микуляк взагалі не зміг взяти участі в матчі через температуру. Серед ротацій складу ужгородців відмітимо появу Дано Юрія, який з’явився в стартовому складі замість Пилипа Василя і провів матч на достатньо високому рівні як для гравця, якому всього 18 років.

Тепер, що до самої гри. Гра складалася з двох абсолютно різних по змісту гри таймів. В першому таймі була абсолютна ігрова і територіальна перевага господарів, які не використали велику кількість моментів. Другий тайм був схожим на справжній бій, на полі точилася жорстка гра за кожен клаптик поля. Також другий тайм запам’ятався намаганнями харківчан хоча б зрівняти рахунок в матчі, та що можна казати про шанси команди, яка перший, по справжньому небезпечний, свій момент для взяття воріт суперника створила на 68 хвилині!!! І після цього пан Севідов, коментуючи гру сказав, що його команда контролювала хід усього поєдинку.

Господарі ж взялися за справу з перших хвилин матчу і вже перша атака закінчується голом. Кополовець м’яко навісив в карний майданчик „Геліоса”, де Бундаш прийнявши м’яч на груди пробив з розвороту в ліву „дев’ятку” і таким чином вже на 1-й хвилині вивів свою команду вперед. Гол вийшов просто красень. На 7-й хвилині Чижевський небезпечно пробив штрафний, та м’яч пролетів мимо воріт. На 15-й хвилині господарі мали забивати 2-й гол, та Постолатьєва підвела майстерність. Бундаш скидує на нього м’яч, він б’є з розвороту з 4-х метрів, та прямо в голкіпера. Буквально через 1 хвилину той самий Постолатьєв знову мав чудову нагоду забити, та знову спромігся влучив в голкіпера. На 43-й хвилині головний герой не використаних моментів Володимир Постолатьєв вийшов віч-на-віч з голкіпером та знову влучив в голкіпера, мабуть не сподобався йому чимось голкіпер гостей Качоренко Олександр. 1-й тайм запам’ятався ще голом гостей з офсайду, який викликав бурю емоцій зі сторони гравців, та запасної лавки „Геліоса”, за що був вилучений на трибуну активний „співрозмовник” заміни, другий голкіпер харківчан.

В другому таймі практично не було жодного небезпечного моменту. Господарі дещо заспокоїлися і відійшли в захист віддавши ініціативу гостям, які цією ініціативою не змогли скористатися, натомість ужгородці на останніх хвилинах матчу мали вирішувати долю матчу. Бурий і Нестерук, які вийшли на заміну разів 5 били по воротам на протязі 30-40 сенукунд !!! практично впритул, та мабудь і їм чимось не сподобався голкіпер гостей, адже вони теж били тільки в нього.

Отже, підведемо підсумки гри. „Закарпаття” здобуло таку важливу перемогу, та залишається та сама головна проблема – не реалізація моментів!!!