НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Закарпаття - Кримтеплиця 1:1. Як тепличники огріли Закарпаття ###

"Закарпаття" - "Кримтеплиця" 1:1

Голи: Браіла 40 - Таран 51

Домашній матч ужгородського клубу проти команди з Молодіжного здавалося б не мав скласти особливих проблем для підопічних Іваниці. Тим паче, що у виїзній грі закарпатці впевнено перемогли «тепличників» з великим результатом. Та, незважаючи на позитивні перспективи поєдинок у Мукачеві для господарів видався вельми непростим.

Господарі поля одразу заволоділи центром поля і стали шукати шляхи до воріт Вокальчука. Та оборонці на чолі з капітаном Антонюком, котрий, до речі, в минулому грав за «Закарпаття», вміло стримували натиск ужгородців. В стартовому складі «Закарпаття» не вийшов забивний форвард Невуче. Його відсутність намагався компенсувати Давидов, котрий був найактивнішим на вістрі атаки у складі госпоадріів поля. Вже на 6 хвилині Сергій міг замкнути верхову подачу Єсіна, але у нього не вийшов удар. Через десять хвилин вже Браіла по лівому краю увірвався в штрафний майданчик гостей і віддав вивірену передачу на Прокопченка, Віталій пробив поруч зі стійкою.

У відповідь гості провели непогану контратаку, яку завершував ударом Таран – воротар ужгородців Олександр Надь без проблем взяв м’яч. Далі гра перейшла у спокійне русло, точилася у центрі поля. Похвилюватися тренерів «Кримтеплиці» змусив Прокопченко, котрий стоячи спиною до воріт доволі несподівано для оборонців суперника та воротаря вирішив пробити з розвороту – знову не точно. Гол стався аж на 40 хвилині. Знову до атакувальних дій з глибини поля підключився Сергій Єсін, який стандартно по флангу пройшов кілька метрів уперед і зробив вивірену передачу на дальню штангу. А тут знаходився, не хто інший як правий захисник Володимир Браіла, котрий філігранно головою спрямував «смугастого» в кут воріт.

Після забитого м’яча господарі мабуть порахували, що справу зроблено й дещо розслабилися за що згодом й поплатилися.

На початку другого тайма коуч «тепличників» вніс корективи в гру своїх підопічних, випустив на поле свіжих гравців. Незабаром це принесло свої плоди – на 51 хвилині. Але спочатку помилилися господарі в обороні. Кримчани сповна скористалися таким «подарунком», вміло розігравши комбінацію, яку точним ударом завершив Таран. Сачко в черговий раз провів заміни і зміцнив оборону, а господарі взялися серйозно штурмувати володіння Вокальчука. Іваниця випускає на поле кращого голеадора команди Чарлеса Невуче. Саме останній і міг вирвати для господарів перемогу. Та після його удару на заваді голу стала поперечина. Згодом небезпечно бив Давидов воротар перевів удар на кутовий. Не пішла гра в цьому матчі і в досвідченого Платонова, у якого зовсім не йшли дальні постріли.

Гості в свою чергу спокійно нейтралізували гості випади і вміло різними прийомами затягували час й таки домоглися для себе бажаної нічиї.

Післяматчева прес-конференція

Михайло Сачко

- У першому таймі деякі гравці не виконали те завдання, які перед ними ставилися, довелося замінити тих футболістів. Другий тайм показали той футбол, який намагаємося демонструвати. Рахунок 1:1 – це непоганий результат , якщо врахувати, що грали проти команди, яка бореться за вихід до Прем’єр-ліги. Тож бажаю «Закарпаттю» потрапити до Прем’єр-ліги й надовго залишитися там, бо західний регіон не має широке представництво у Лізі.

Михайло Іваниця

- Дякую за побажання. Дуже важко коментувати нинішню гру. У нас велика кількість травмованих футболістів. Нині не грав Шопін, Рибковський лікується Ярош та Єсін вийшли на матч з травмами, Невуче щойно відновився. Окрім того, на нашу команду суперник додатково налаштовується. З «Кримтеплицею» в цьому сезоні ми грали вже двічі – один раз на виїзді, другий на зборах. У порівнняні з першим колом ця команда набагато краща. Ми ж допустили грубу помилку, яку не повинні були робити, тепер маємо результат 1:1. Ну що ж, будемо розбиратися і йти далі.