ИгроСервис: Ерещенко, Бондарчук, Подгайный, Тарновский, Черник, Симончук, Мартынов, Рачиба (Осадчук, 89), Якименко, Морозов (Мельник, 46), Бобаль (Воскобойник, 77)

Оболонь: Чангелия, Антоненко (Будный, 60), Кармалита (Лукьянец, 80), Гурка, Лень, Клименко, Сибиряков (Крохмаль, 85), Онисько (Кандауров, 60), Коваленко (Малыш, 65), Яланский, Комленок

Гелиос: Качоренко, Ремезовский, Анищенко, Лебединец, Волошин, Сизихин, Погорелов (Тарасенко, 82), Бессалов (Рамазанов, 75), Зелди (Драголюк, 66), Ильев (Иванченко, 65), Пономаренко (Витер, 62)

Голы: Милько, 6, 30, Кравец, 60 - Мельник, 44, Саранчуков, 45, Степанец, 56 (с пенальти), Старовик, 62

Динамо-2: Рева - Пинчук, Допилка (Зозуля, 46), Бутенин, Фартушняк - Степанец (Воронченко, 63), Милько, Назарчук - Кравец, Воронков, Ярмоленко

Крымтеплица: Вокальчук, Визавер (Саранчуков, 34), Мамутов, Паляница, Монахов, Мельник (Старовик, 56), Маклаков, Саванчук (Бляхарский, 85), Свинцицкий, Абляметов (Мамонов, 73), Леонов (Гайдаш, 46)

ФК Львов - Сталь 0:0

Львов: Марущак, Ильчишин, Баранец Б., Романюк, Худзик, Жданов, Теплый, Ханас, Баранец Г., Заричнюк, Гальчук

Сталь: Мельничук, Атаев, Пасичниченко, Лахнюк, Боргун, Романенко, Радионов, Лисицин, Листопад, Сытник, Капанистый

За півгодини до початку матчу над Черкасами пронеслась справжня злива, а тому на календарну гру поточної першості України прийшли лише віддані вболівальники, які незважаючи на примхи погоди протягом усього матчу палко підтримували свою команду.

Обидві команди довго звикали до важкого поля Центрального стадіону, і тому небезпечні моменти почали виникати лише наприкінці першого тайму. На 42-ій хвилині після вивіреного пасу Поліщука молдавський легіонер черкаського "Дніпра" - Олег Хромцов пробив поряд зі стійкою, а за хвилину до свистка на перерву напівзахисник господарів Юрій Данченко зі стандарту ефектно перекидував стінку, проте шкіряна куля оминула рамку воріт.

З самого початку "біло-червоно-сині" міцно заволоділи ініціативою у матчі, немов намагаючись надолужити згаяне у першому таймі. На 60-ій хвилині рейд молодого Антона Крамара до карного майданчика гостей лише ціною порушення правил зупинив голкіпер армійців Олег Кириленко. За мить Роман Поліщук з одинадцятиметрового відкриває рахунок у матчі. Майже відразу виникає "пожежа" у протилежних воріт, але захисту господарів вдається владнати ситуацію. На 68-ій хвилині арбітр матчу Вадим Нестеренко за фол проти Романа Поліщука вдруге не наважується вказати на "точку". В середині другої половини матчу запам'ятався дальній прицільний удар черкасця Данченка - м'яч просвистів над хрестовиною воріт.

Реальний шанс відігратися приїжджа команда втратила на 77-ій хвилині, коли після розіграшу штрафного Євген Паламарчук з вбивчої позиції пробив вище воріт. За три хвилини спрацювало футбольне правило: у воріт киян "завалили" Романа Поліщука і сам постраждалий вдруге виконав покарання - 2 : 0 ! За дві дві хвилини до фінального свистка після навісу Анелікова, Янчук міг довести рахунок у матчі до розгрому, проте нападнику "дніпрян" бракувало точності.

На післяматчевій пресконференції генеральний менеджер клубу В.Заховайло сяяв оптимізмом: "Футбол в Черкасах буде жити! Існує реальна можливість залучення потужних спонсорів до фінансування ФК "Дніпро" Черкаси. Якщо наші перемовини з потенційними співвласниками клубу будуть успішні, місто Черкаси отримає справжнє футбольне дійство - в планах побудова ультрасучасного чотиризіркового стадіону в рамках спортивно-розважального комплексу".

Щодо найближчих планів, то команда після тижневої відпустки, пов'язаної з паузою у поточній першості України, "Дніпро" проведе семидневний навчально-тренувальний збір у столиці України, де футбольна інфраструктура буде відповідати усім вимогам черкаського клубу. (www.fc-dnipro.ck.ua)

Днепр - ЦСКА 2:0
Голы: Полищук, 60 (с пенальти), 80 (с пенальти)

Днепр: Чопик, М.Стоян, Тарасенко (Качур, 60), Хистев, Ковалюк, Полищук (Гонщик, 84), Козыр, Данченко, Крамар (Гордей, 87), Проневич (Анеликов, 64), Хромцов (Янчук, 76)

ЦСКА: Кириленко, Бардаченко, Васильев, Гитченко, Корольчук, Ксьонз, Паламарчук, Сахнюк, Шупик, Сухомлинов, Матюк (Тимченко, 30)

ПФК Александрия - Подолье 6:0
Голы: Гребинюк, 13, 90, Мельник, 48, Манасян, 67, 75, Казанюк, 86

Нефтяник-Укрнефть - Спартак 3:2
Голы: Шептицкий, 9, Куценко, 23, Писный, 56 (с пенальти) - Постолатьев, 62, Плехтяк, 77 (с пенальти)