НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Закарпатье - Ильичевец 1:0. Без особых шансов на выход в еврокубки ###

Луценко, Ильницкий, Антонюк (Заяц 57), Сапуга, Гурка, Слюсар (Смирнов 26), Кобин, Лозинский, Голайдо, Ярош, Нодь (Товкацкий 68)   Шуховцев, Бояринцев, Мальцев, Гай, Красноперов, Есин (Пивненко 75), Мазуренко, Закарлюка, Грибанов, Платонов, Пуканыч (Кривошеенко 70)
Предупреждения: Заяц 61   Предупреждения: Пуканыч 25, Платонов 90
    Удаление: Мазуренко 83

- подається мовою оригiналу -

В сьогоднішньому матчі команди вирішували різні завдання. Якщо "Іллічівцю" потрібна була перемога для того, щоб залишився шанс потрапити в зону УЄФА (в разі програшу "Дніпра"), то ужгородці вирішивши в 12 турі своє завдання закріплення в вищій лізі, хотіли здобути перемогу задля закінчення чемпіонату на мажорній ноті, тим паче в домашніх стінах.

На подвір’ї, незважаючи на відносно пізній початок гри, стояла 30-ти градусна спека, тому швидкісного і комбінаційного футболу важко було очікувати. З перших хвилин команди почали доводити попереднє твердження.

Практично до 15-ї хв. матчу команди не переходили центр поля. Перший тайм практично нічим цікавим не запам’ятався, єдиний небезпечний момент створили гравці „Закарпаття”. Кобін виходив один-на-один, та захисник в акробатичному стрибку вибив м’яч. Гра „Іллічівця” зводилася до банальних навісів в карний майданчик, та ударів з далеку. Запам’яталася груба гра „Іллічівця”, після якої Слюсар потрапив на ноші, а потім в карету швидкої допомоги з підозрою перелому ключиці (як повідомили з лікарні з ним все гаразд, підозра не підтвердилася).

Другий тайм команди розпочали більш жваво. Декілька непоганих моментів мав, вийшовший на заміну, Сергєєв, але його ударам бракувало точності. На 66-й хвилині після навали в виконанні „Закарпаття” Нодь протовкує м’яч у ворота маріупольців - 1:0. Після цього гравці „Іллічівця” пішли підігруватися, а господарі поля почали грати на контратаках. Другий тайм повністю за „Закарпаттям”. Декілька нагод збільшити рахунок в матчі мали Гурка, Голайдо, Ярою.

На 82 хв. за провокацію була показана жовта картка Мазуренку, але він дуже буйно відреагував на покарання за що отримав другу жовту картку і автоматично червону.

Тож можна сказати з впевненістю, що якби „Закарпаття” так грало в першому колі то місце в десятці було б забезпечено.

Віктор Ряшко, головний тренер "Закарпаття" подякував усім вболівальникам за палку підтриму його команди і висказав бажання, щоб керівництво клубу постаралося зберегти теперішній склад на наступний сезон.

Іван Балан, головний тренер "Іллічівця" сказав, що наступного сезону його команда побореться за зону УЄФА.