Закарпаття нарешті перемогло. Дивна все ж таки штука – футбол. Продемонструвавши далеко не найкращу гру, господарі поля таки зуміли взяти перші очки в залік турнірної таблиці.

Відверто кажучи, яскравого футболу небагаточисельні вболівальники , що зібралися цього дня на стадіоні, не дочекалися. Можливо свої корективи внесла погода – перший тайм пройшов при неймовірній спеці, в другому таймі – піднявся сильний грозовий вітер, який наче ганчірку кидав м'яч в повітрі.

Перше що кинулося в очі, коли я зайняв своє місце на трибуні, був банер прихильників столичної команди. "Арсенал не телка, за час не раскатаешь" - малося на увазі висловлювання Гамули щодо його донжуанських здібностей.

Гра розпочалася в посередньому темпі. Арсенал більше контролював м'яч, і вже до 8 хвилини Мазілу міг двічі розписатися у воротах Бабенка. Спочатку Йонуц пробив мимо воріт, а трохи згодом – звільнившись від опіки ледь не всіх захисників Закарпаття, влучив у стійку воріт. Надалі стало ще спокійніше. Футболісти нікуди не поспішали, тримаючи шкіряного в центрі поля. На 24 хвилині незрозумілу помилкою Євсєєва мав використовувати Давидов, але вийшовши з Ревою сам-на-сам, свій шанс не використав.

До речі, обидва тренера порадували тактичними новаціями. Арсенал в першому таймі грав з три центральні захисники, а Закарпаття всю гру фактично провело без номінального форварда. Не знаю як на рахунок ефективності, але ефектності грі це явно не додало.
Дуже суперечливий епізод стався на 33 хвилині, коли хтось з нападників Арсеналу вивів Хомина на побачення з Бабенком. Андрій забив, але Сіренко зафіксував офсайд. Можливо ця обставина дещо деморалізувала гостей, бо через три хвилини закарпатці відкрили рахунок. Микуляк подав з кутового м'яч на дальню стійку, Донець скинув шкіряного на воротарську, де Давидов встигає одним рухом переграти Реву. До кінця тайму команди встигли обмінятися небезпечними моментами, але не думаю що вони варті вашої уваги.

Другий тайм цікавіше розпочали гості. Однак, до реальних моментів справа якось не доходила. Власне, на полі було більше сумбуру, ніж футболу. Цікаво, що саме так – сумбурно, гості і зрівняли рахунок у матчі. Це Гусєв, який нещодавно з'явився на полі, замкнув дальню стійку після видання ауту.

Після голу Арсенал не заспокоївся. Активізувався Мазілу, але і Чижевський цього дня не дрімав, персонально опікавши румуна. На 74 хвилині форвард все ж небезпечно пробив з розвороту, але Бабенко свою команду виручив.

Розв'язка матчу наступила на 81 хвилині. Давидов вигравши позицію у високих захисників, вискочив віч-на-віч з Ревою, і останній не дотягнувшись до м'яча фолить на Сергієві. Пенальті і червона картка, справедливість яких судити не берусь. До цього часу всі заміни Заваров використав, тому у ворота став Єщенко. Гомес чітко переграв російського захисника.

В останні хвилини гри атаки гостей звелися на навалу. Закарпатці могли красиво закінчити переможну для них гру, але Ситник метрів з 25 не влучив у порожні ворота. гравців обох команд виділимо Гомеса і Хомина, які були справжніми моторами своїх команд.
Що ж, 2:1 – перемога Закарпаття, і Гамула залишається в Україні.

Олександр Сабадош, спеціально для Football.ua

Закарпатье - Арсенал 2:1
Голы: Давыдов, 36, Гомес, 83 (с пенальти) - Гусев, 65

Закарпатье:
Бабенко - 5,5, Донец - 5,5 , Платонов (Бурдули, 8 - 5,5), Кучис - 5,5 (Шендрик, 52 - 5,5), Чижевский - 6,5, Козориз - 5,5, Давыдов - 6,5, Гомес - 6,5, Артеменко - 5,5, Болохан - 5,5, Микуляк - 6 (Сытник, 66 - 6)

Арсенал:
Рева - 5,5, Матюхин - 5,5 (Миколюнас, 46 - 6), Мазилу - 6, Воробей - 5,5 (Заваров, 80), Жоземар -6 (Гусев, 62 - 6), Шершун - 5,5, Евсеев - 5,5, Данилов - 6, Ещенко - 6, Хомин - 6,5, Грицай - 5,5

Предупреждения: Бабенко, Козориз - Хомин, Данилов

Удаление: Рева, 82