НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Закарпаття - Дніпро 0:2. Ціна помилки ###

проститутки Челябинска

Ужгород. Стадіон «Авангард». 2 200 глядачів

Головний арбітр: Євген Арановський (Київ)
Асистенти арбітра: Леонід Ярмолинський (Київ), Володимир Александренко (Вінниця)

ФК «Закарпаття» (Ужгород) - ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ) 0:2

Голи: Гоменюк 42, 60.

«Закарпаття»: Бабенко, Микуляк (Невуче, 77), Браіла, Зотов, Артьоменко (Ксьонз, 54), Козоріз, Тришовіч (Біто, 65), Гомес, Бологан, Давидов, Донець.

«Дніпро»: Лаштувка, Гоменюк (Коноплянка, 87), Селезньов (Феррейра,46 ), Чеберячко, Денісов, Пашаєв, Холєк, Калініченко (Ессола, 80), Назаренко, Ротань, Лисицький

Попередження: Трішовіч, 41 - Денісов, 70

Після двох перемог поспіль «Закарпаття» покинуло дно турнірної таблиці, однак задля більш переконливого відриву з небезпечної зони ужгородцям вкрай необхідно набирати очки. Навіть якщо граєш проти таких грандів як «Дніпро». Тим паче дніпряни не так давно з великими труднощами обійшли підопічних Гамули у кубковому двобої. Та й у паузі в ході чемпіонату в ужгородському клубі з’явилися ряд новачків, які по ідеї мали б посилити гру команди. Тому очікувалось, що закарпатці дадуть іменитим гостям справжній бій.

Саме це й засвідчив початок гри. Ужгородці впевнено заволоділи ініціативою і кілька разів не зуміли реалізувати стовідсоткові моменти в голи. Зовсім не відчувалося, що господарям протистоїть команда, яка входить до трійки лідерів у Прем’єр-лізі.

На 13 хвилині Микуляк по правому краю увійшов в штрафну гостей, побачив на протилежному фланзі одинокого Артьоменка, відпасував йому та Олександр не зумів спрямувати м’яч в пусті ворота.

Дніпряни не менш гостро відповіли. Через три хвилини Після тривалої перетасовки м’яч в центрі карного майданчика отримує Назаренко, б’є прямісінько в Бабенка.

На 20-й хвилині знову перспективну атаку господарів завршував дует Микуляк-Артьоменко. Цього разу Владислав подав навісну передачу на Артьоменка, останній, перебуваючи один перед воротами, не зумів головою дотягнутися до м’яча.

Гості відповіли небезпечним штрафним у виконанні Калініченка. Бабенко помилився на виході, м’яч пролетів в кількох сантиметрах від стійки. Через шість хвилин атаку дніпрян завершував Гоменюк – удар прийшовся над перекладиною.

На 31-й хвилині Калініченко з штрафного ледь не закинув смугастого за комірець Бабенку, який необачно вийшов за межі воротарського майданчика. Дмитро з труднощами дотягується до м’яча і переводить удар на кутовий.

На 36-й хвилині Трішовіч змусив Лаштувку продемонструвати свої воротарські здібності. Чеський легіонер парирує потужний вистріл гравця «Закарпаття» лише за допомогою кулаків.

На 42 –й хвилині оборонці ужгородської команди припустилися помилки, яка коштувала їм гола. Після вкидання з аута, м’яч пролетів між ногами кількох гравців «Закарпаття» поки його не зупинив перед воротарським майданчиком Гоменюк, який не пробачив господарям такого подарунка – 0: 1. Через кілька хвилин арбітр сигналізував про завершення першого тайму.

На другу половину гри коуч дніпрян міняє Селезньова на Ферейру і посилює центральну ланку команди з метою утримання переможного результату і робить ставку на гру на контратаках. Сподівання Безсонова цілком оправдалися на 60-й хвилині, коли його підопічні в центрі обікрали господарів поля, м’яч на правому фланзі отримує Калініченко і одразу нарізав вивірену передачу на Гоменюка, якому нічого не залишалося як підставити голову і спрямувати м’яч у дальній від Бабенка кут - справжня футбольна класика. Цікаво, де в цей час були захисники закарпатської команди?..

Далі гра перейшла в спокійне русло – дняпряни подовгу тримали м’яч, а в господарів щось не клеїлося в атакувальних діях. Гамула випускає на поле ще двох нападників – Біто та Невуче. Однак, чимось яскравим ці гравці себе не проявили. Біто частенько перетримував м’яч, а Невуче окрім кількох фінтів в центрі поля так і не встиг загострити гру команди біля володінь Лаштувки.

Хоча на 71 хвилині господарі втратили чергову чудову нагоду для взяття воріт суперника. Відмінну передачу з лівого флангу отримав Гомес. Аргентинець відірвався від опікунів зблизився до воріт і намагався на техніку перекинути Лаштувку, але м’яч пролетів над воротами. В кінці матчу Давидов міг забити гол престижу, але його удар головою прийшовся поруч зі стійкою.

Ігор Гамула:

- «Дніпро» - команда класна і довела це на футбольному полі. Претензій до гравців моєї команди не маю.Ходом гри задоволений до першого голу, хоча невідомо як би гра склалася, якби Артьоменко забив. В тому моменті легше було забити, аніж вдарити повз ворота. Ще раз повторю - один гравець «Дніпра» коштує стільки скільки вся наша команда разом узята разом з містом Берегово.

- Чи не вважаєте ви, що гра в обороні послабилися через те, команду покинули Кучіс, Калініченко та Ільчишин.

- Не думаю. Сьогодні розраховував ще на двох футболістів, захисників, але через відсутність у них трансферів не зміг виставити їх на гру

Володимир Безсонов:

- Відверто, сьогодні «Закарпаття» не заслуговує на поразку. Ужгородці мінімум двічі могли засмутити моїхтпідопічних, але не скористалися своїми нагодами. Результатом задоволений але грою ні. Можливо попередній матч забрав у гравців занадто багато сил і вони припускалися грубих помилок в обороні, будемо розбиратися.

- В минулих матчах ви одягали краватку на фарт. А сьогодні без неї. Чому?

- (Безсонов посміхнувся) Ну сьогодні у нас матч виїзний за те й не одягнув.